مرادی گفت: شهید سلیمانی، مدافع ولایت بود.

به گزارش بازتاب بروجرد مسلم مرادی در مراسم بزرگداشت شهید سلیمانی که در مسجد امام(ره) برگزار شد اظهار داشت: شروع این انقلاب با حوادث و قائله هایی همراه بود و طی این سالها فتنه ها، تحریم ها، ترور دانشمندان هسته ای و صدها مورد دیگر را بر این کشور تحمیل کردند.

وی افزود: در اغتشاشات اخیر، ذهنها را درگیر کردند و تعدادی از عزیزان کشورمان به درجه شهادت رسیدند، امروز کسانی دم از آزادی می زنند که خودشان جنایت های زیادی را انجام می دهند و شعارهایشان با عملشان همخوانی ندارد.

فرماندار بروجرد تصریح کرد: امروز همه ما جمع شده ایم تا بار دیگر با آرمان های شهدا بیعت کنیم و بگوییم ما ملت امام حسینیم، حاج قاسم جان خود را تقدیم کرد تا خدشه ای به ولایت وارد نشود و همه ما باید ادامه دهنده این مسیر باشیم.

مرادی بیان کرد: امروز جنگ فتنه هاست و عده ای از سلبریتی های بی حیا که از مال مملکت خوردند و بردند و امروز نمکدان می شکنند و خائن شده اند ولی باید همه ما کنار هم باشیم و گوش به فرمان رهبری حرکت کنیم، تکلیف داریم که تلاش کنیم و با نیت خدایی در راستای خدمت به مردم قدم برداریم چرا که برای پیروزی انقلاب اسلامی ایران جان های زیادی تقدیم شده است.

انتهای پیام/