حجت الاسلام حسینی گفت:نخبه های جوان در عرصه های علمی بسیار موفق عمل کردند.

به گزارش سفیر افلاک حجت الاسلام والمسلمین سید علی حسینی در گردهمایی دختران و پسران حاج قاسم که در مرکز آموزش عالی زینب کبری(س) بروجرد برگزار شد، اظهار داشت: شهید سلیمانی مومن به معنای واقعی کلمه بود، مجاهد فی سبیل اله، پیروز در میدان جهاد اکبر و سیاستمدار بود و انسان های مومن، دلشان حرم خداست و سردار سلیمانی از کسی و چیزی نمی ترسید و با شجاعت در برابر دشمن می ایستاد.

وی افزود: در دیدار با رهبری، سردار سلیمانی می فرمود که مهمترین هدف، رضایت ولی فقیه است و همیشه در مسیر ولایت حرکت می کرد، حاج قاسم مانند بقیه یک انسان بود و با همت و اخلاص ولایت مداری به این درجه رسید و باید توجه داشت که انسان بدون ولایت به جایی نمی رسد.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: طی این سالها ایران اسلامی به واسطه جوانان نخبه و دانشمند در عرصه های مختلف خصوصا در بحث موشکی بسیار موفق بوده است و این پیشرفتها مرهون خون پاک شهدایی است که برای امنیت این کشور جان خود را تقدیم کردند.

حجت الاسلام حسینی گفت: جوانان این کشور در بُعد علمی در شرکت های دانش بنیان بسیار درخشان عمل می کنند و آینده درخشانی در انتظار ایران است.

لازم به ذکر است که این مراسم به همت بسیج دانشجویی همزمان با دهه مقاومت برگزار شد و در پایان مراسم از تعدادی دانشجویان بسیجی تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/