سردار صادقی گفت:انقلاب اسلامی ایران با همه توطئه های دشمنان، جهش و پیشرفت داشته است.

به گزارش بازتاب بروجرد، سردار حسین رضا صادقی در یادواره شهدا که در حسینیه ثاراله سپاه بروجرد برگزار شد اظهار داشت: حاج قاسم دارای ویژگی های منحصر به فردی بودند که هر یک از این ویژگی ها الگویی برای همه می باشد که یکی از ویژگی ها این بود که مسائل شرعی را به دقت رعایت می کرد، معرفت لازم را نسبت به واجبات داشت و همیشه با عمل خودش دیگران را به این کار دعوت می کرد.

وی افزود: حاج قاسم سنت های الهی را احیا کرد و انسجامی بین نیروهای خط مقاومت ایجاد کرد که سبب شد حضور دشمن را به مناطق محصور هدایت کند، کسانی که به عنوان داعش در مقابل اسلام ناب و سنت های الهی تشکیلات ایجاد کردند و علیه مسلمین به نفع استکبار وارد نبرد شدند، حاج قاسم همه را از بین برد و همیشه در خط مقدم مبارزه با دشمن قرار داشت.

مشاور فرمانده کل سپاه تصریح کرد: حاج قاسم جوانان را تشویق و ترغیب کرد و بعد از ساماندهی این عزیزان با دشمن می جنگیدند و همه اینها برگرفته از اخلاص الهی بود به طوری که خدا فرموده است هر کسی در مسیر الهی حرکت کند خدا او را یاری می کند.

سردار صادقی خاطر نشان کرد: از ویژگی های حاج قاسم و شهدای ما این بود که ایمان کامل به امام خود داشتند و از ولایت فقیه تبعیت می کردند و شهدا با رفتنشان تکثیر می شوند.

وی بیان کرد: مکتب حاج قاسم، اسلام ناب را با اعتقاد کاملی که داشتند کارهایی انجام دادند که ماندگار است و دیگران با تاسی از این مکتب می توانند به سعادت و موفقیت برسند، در واقع افرادی مانند حاج‌قاسم، شهید علی‌وردی، حججی و شهدای دیگر در همین مسیر حرکت کردند و حاج قاسم در جهت اجرای احکام اسلامی میدان داری کرد و با شجاعت سینه سپر می کرد چرا که هم احکام را خوب شناخت و هم به خوبی به آن عمل کرد.

مشاور فرمانده کل سپاه گفت: از پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکنون دشمنان و ضدانقلاب دست به ترورهایی زده اند به طوری که در همه فتنه ها و در اغتشاشات اخیر عرض اندامی کردند اما انقلاب اسلامی ایران در طول عمر با برکت خود توطئه ها و فتنه های فراوانی دیده و این در حالیست که پیشرفت و جهش انقلاب با همه این توطئه ها صورت گرفته است.

سردار صادقی اظهار داشت: دشمن در جریان فتنه و توطئه های رخ داده امیدوار شده و به جلو می آید و هزینه های بالایی برای براندازی کردند ولی به لطف خداوند توطئه های آنان نقش برآب شد و شکست خوردند، این فتنه ها در قرآن ذکر شده است که دشمنان برای غلبه بر مسلمانان چگونه عمل می کنند و خداوند چگونه نقشه های شوم آنان را نقش بر آب می کند.

وی بیان کرد: فاصله گرفتن از سیره و روش ائمه اطهار(ع) ضرر دارد، امام حسین(ع) فرمود هر کسی از ما فاصله بگیرد تا قیامت ضرر خواهد کرد، حضرت زهرا(س) نیز فرمود در دفاع از ولایت و امامت باید سینه سپر کرد و از زمان حضرت رسول(ص) تاکنون فتنه و توطئه علیه مسلمانان بوده و هست ولی آنچه که خدا خواسته محقق شده است و در زمان فتنه و توطئه و آشوب باید مومنان پای کار باشند و حواسشان به حیله ها و نیرنگ های دشمنان باشد.

انتهای پیام/