حجت الاسلام حسینی گفت: دخالت نمایندگان در عزل و نصب‌ها، خلاف قانون است.

به گزارش بازتاب بروجرد، حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه بروجرد با تاکید بر رعایت حجاب، اظهار داشت: کسی که ایرانی بودن خود را قبول دارد، حجاب را رعایت می کند چرا که رعایت حجاب لازم و واجب است.

وی با اشاره دخالت برخی نمایندگان در عزل و نصب‌ها، افزود: گرچه وظیفه نماینده نظارت بر اجرای قانون است ولی متاسفانه برخی نمایندگان در بسیاری از کارها دخالت می کنند، در همین راستا در جلسه ای پروژه ها بین نماینده ها تقسیم شد تا پیگیری نمایند و قرار شد در عزل و نصب ها دخالت نکنند اما متاسفانه یکی از نماینده های شهرستان گوش نداد.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: مدیران کل باید استقلال داشته باشند تا بتوانند فرد موفق را جایگزین مدیران قبلی نمایند و دخالت در عزل و نصبها خلاف قانون و خلاف فرامین رهبری است، بهتر است نمایندگان برای رفع خلاء های قانونی اقدام کنند و دخالت نمایندگان در عزل و نصبها به ضرر مردم است.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به تودهنی مجلس عمان به اسرائیل گفت: مجلس عمان تصویب کرد که هرگونه ارتباط با رژیم صهیونیستی جرم است یعنی کسی حق ارتباط ندارد و این یک تودهنی به نخست وزیر رژیم اسرائیل بود که شاخ و شانه می کشند.

وی بیان کرد: اسرائیل عددی نیست و بسیار کوچک می باشد  و با کوچکترین اقدام توسط نیروهای حزب اله نابود می شود.