حجت الاسلام حسینی گفت: جذب نیروهای بومی در اولویت آموزش و پرورش قرار گیرد.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه بروجرد اظهار داشت: آموزش و پرورش اعلام کرده برای سال آینده هزار و ۱۰۰ نیرو نیاز دارند، ۲۰۰ تا خدماتی و ۹۰۰ تا معلم که باید به این مهم توجه شود از وزارتخانه خواسته شود تا از جوانان تحصیل کرده بروجرد و بومی استفاده شود.

وی افزود: همه باید به رعایت قانون مقید باشیم، انقلاب برای همین بوده که مردم به قانون اسلامی عمل کنند و نباید اجازه داد کسی قانون شکنی کند و با هر کسی که در برابر قانون بایستد به شدت برخورد می‌شود، برهمین اساس نیازمند وحدت و انسجام هستیم.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: برخی مدیران به خوبی تلاش می‌کنند و نباید اجازه داد چوب لای چرخ فعالیت های آنها گذاشته شود، خوشبختانه در شهر مشکل خاصی نداریم و باید تلاش کنیم تا مشکلات شهر را برطرف کنیم.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به جنایت های آمریکا گفت: در اسرائیل گروهی راه افتادند و شعار دادند که این کابینه جنایتکاران است و در آمریکا گروهی گفتند رکورد آدم کشی توسط پلیس آمریکا شکسته شد به طوری که در سال گذشته هزار و ۱۷۶ نفر به دست پلیس آمریکا کشته شده، آمریکایی که مدعی حقوق بشر است و همیشه دم از حقوق بشر می زند ولی به آن پایبند نیست.

انتهای‌پیام/