رئیس شورای مشاوران وزراء در امور ایثارگران با بیان اینکه مدیران نباید نسبت به فرزندان شهدا و ایثارگران بی‌تفاوت باشند گفت: بیکاری فرزندان شهدا و ایثارگران نمره منفی برای مسئولان است.

به گزارش بازتاب بروجرد، رضا رحیمی نسب عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بروجرد که در فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: بخشی از فعالیت‌های حوزه فرهنگ ایثار و شهادت بدین معناست که اسطوره‌ها را به مردم معرفی کنیم، نمونه این اسطوره‌ها شهید محمد بروجردی از خطه بروجرد است که باید پویاتر به نسل جوان معرفی و این شهید می‌تواند دارای یک مکتب باشد تا بیشتر معرفی شود.

وی با بیان اینکه نگاه دولت سیزدهم به مجموعه ایثارگران متفاوت است و تلاش دارند تا این نگاه در جامعه وسعت بیشتری پیدا کند افزود: مدیران نباید نسبت به فرزندان شهدا و ایثارگران بی‌تفاوت باشند.

رئیس شورای مشاوران وزراء در امور ایثارگران عنوان کرد: در استان لرستان ۸۱ نفر از فرزندان شهدا با مدرک دکترا بیکار هستند، همچنین پنج هزار نفر از فرزندان ایثارگر در استان بیکار بوده که بیکاری این فرزندان در واقع نمره منفی برای مسئولان است.

رحیمی نسب خاطر نشان کرد: در گام دوم انقلاب همه ما مسئول هستیم و تکلیف بر عهده داریم که باید تلاش کنیم تا در این راستا به خوبی به وظایف خود عمل کنیم.

انتهای‌پیام/