مشاور نهاد ریاست جمهوری در امور ایثارگران گفت: جهاد تبیین، از ضروریات جامعه امروز است و باید به خوبی دستاوردهای انقلاب را بیان کرد.

به گزارش بازتاب بروجرد، حجت الاسلام پرویز ولی‌زاده عصر امروز در جلسه شورای اداری بروجرد که در محل فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: جهاد تبیین یکی از موضوعاتی که این روزها نیاز اصلی کشور و مانند جهاد نظامی است اما جهاد نظامی در مقابل حملات نظامی قرار دارد ولی جهاد تبیین در برابر حملات فکری دشمن است بنابراین همه مسئول هستیم آنچه رهبری فرمودند که نشات گرفته از قرآن است را عمل کنیم.

وی با بیان اینکه دشمنان تلاش دارند تا افکار را به انحراف بکشانند افزود: جهاد تبیین بسیار لازم و ضروری است؛ دشمنان ما از ابتدا تلاش کردند که مسیر و اهداف انقلاب را به شکل دیگری جلوه دهند.

مشاور نهاد ریاست جمهوری در امور ایثارگران عنوان کرد: امام راحل از ابتدا، انقلاب را با جهاد تبیین آغاز کرد و در کنار جهاد‌ تبیین، ایثار، ایستادگی و مقاومت قرار داشت که در نهایت منجر به پیروزی انقلاب و نظام سلطه سرنگون شد.

وی بیان کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی جریانات انحرافی در کشور ایجاد شد تا به نظام آسیب بزنند ولی مقاومت مردم و جهاد تبیین سبب شد تا از این بحران عبور کنیم.

حجت الاسلام ولی زاده با تاکید بر اینکه باید عظمت ایثارگران را برای نسل جدید بازگو کرد و خدماتی که طی این سالها ارائه شده است تبیین شود تصریح کرد: تلاش این است که پرچم مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران را به دست امام عصر(عج) برسانیم.

وی با بیان اینکه امروز باید بر جهاد تبیین تکیه کرد گفت: همه مدیران به ویژه آموزش و پرورش برای دانش‌آموزان و نسل جدید بیان کنند که طی این چهار دهه چه خدماتی ارائه شده است به طوری که قبل از انقلاب فقط ۹ شهر و سه روستا از نعمت گاز برخوردار بودند اما امروز ۳۲ هزار روستا در کشور از این نعمت برخوردار شده‌اند.

مشاور نهاد ریاست جمهوری در امور ایثارگران خاطرنشان کرد: در بخش راه‌ نیز از ۱۲ هزار کیلومتر به ۲۳۰ هزار کیلومتر افزایش یافته و در سایر عرصه‌ها خدمات بی‌شماری ارائه شده و این در حالیست که علی‌رغم تحریم‌ها و هجمه‌های دشمن اما این خدمات به خوبی ارائه شده است.

انتهای‌پیام/