مرادی گفت:دستاوردهای انقلاب در دهه فجر به خوبی بازگو شود.

به گزارش بازتاب بروجرد، مسلم مرادی عصر امروز در جلسه شورای اداری که در فرمانداری بروجرد برگزار شد اظهار داشت: برخی از دستگاه‌ها مصوبات جلسات را اجرا نمی‌کنند به طوری که قرار بود همه دستگاه‌ها در پایان وقت اداری، گزارش عملکرد ارسال کنند که برخی از دستگاه انجام نداده و به این معنا است که دستگاه‌ فعالیتی نداشته‌ است.

وی با اشاره به فرا رسیدن دهه فجر افزود: امسال چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را جشن می‌گیریم که باید دستاوردهای انقلاب به خوبی تبیین و بازگو شود.

فرماندار بروجرد با تاکید بر تکریم ارباب رجوع تصریح کرد: به طور سرزده از چند اداره بازدید صورت گرفت که متاسفانه نحوه برخورد با ارباب رجوع مناسب نبود و نباید رفتار مدیر و کارمندی موجب نارضایتی مردم و ارباب رجوع شود و با مردم بودن از ضروریات کار یک مدیر است.

مرادی بیان کرد: فضای دولت جدید به گونه‌ای است که با وجود مشکلات و موانع اما روند رو به جلویی دارد و انتظار می‌رود این روند دولت سیزدهم به عنوان خط و مشی، الگویی برای همه مدیران باشد.

وی با اشاره به فضای مجازی گفت: فضای مجازی رها شده است اما برنامه ریزی شده که در شورای اطلاع رسانی مباحث و دستاوردها تبیین شود و باید ظرفیت ها و پتانسیل ها به خوبی بیان گردد.

فرماندار بروجرد بیان کرد: در شهرستان بروجرد هزار و ۵۰۰ شهید، دو هزار و ۹۰۰ جانباز و ۲۰۶ آزاده وجود دارد که در مجموع ۶۳ نفر از فرزندان شهدای بروجرد بیکار هستند، همچنین هزار و ۲۲۴نفر از فرزندان جانباز بالای از ۲۵ درصد و ۳۲۲ نفر از فرزندان کمتر از ۲۵ درصد بیکار می باشند.

انتهای‌پیام/