حجت الاسلام کولیوند گفت: اطاعت از رهبری راه را هموارتر می کند.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام هادی کولیوند اظهار داشت: اسلام دستاورد تمامی انبیاء است و امروز همه ما در قابل اسلام وظیفه داریم و باید در مسیر ولایت حرکت کنیم تا بتوانیم در مسیر اسلام باشیم.

وی افزود: نواب صفوی و یارانش اینگونه بودند و در همین مسیر اسلام جان خود را تقدیم کرد و پیروزی انقلاب به برکت همان جرق ای است که نواب صفوی زد و در نهایت انقلاب در سال ۵۷ به پیروزی رسید.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه بروجرد تصریح کرد: مسلمان همیشه تسلیم امر خدا هستند و هرآنچه خدا فرموده است را اجرا می کنند و بر او توکل کرده که همیشه پیروز میدان هستند.

حجت الاسلام کولیوند گفت: باید بدانیم ریشه انقلاب از کجاست؟چه انسان های بزرگی جان خود را در همین مسیر تقدیم کردند؟ باید بدانیم چه بزرگانی در دهه های قبل چه اقداماتی کرده اند و جان خود را فدا کردند تا امروز ما در این جا باشیم اما باید توجه داشت که اطاعت از رهبری راه را هموارتر می کند.

وی خاطر نشان کرد: تاریخ انقلاب امروز به ما رسیده و امروز همه ما وظایفی بر عهده داریم، اسلام از ابتدا بوده و فدائیانی هم داشته است و فدائیان اسلام خود را فدایی ولایت کردند و همه ما وظیفه داریم در این مسیر حرکت کنیم.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه بروجرد اظهار داشت: در عرصه های زیادی ملت ایران رشد داشته است و باید با امید پیش رویم و با الگو گرفتن از نواب صفوی که در این مسیر خود را فدا کردند، مسیر را ادامه دهیم.

حجت الاسلام کولیوند افزود: گوش به فرمان بودن رهبری سبب می شود تا بتوانیم همه موانع را پشت سر بگذاریم.

انتهای پیام/