امام جمعه بروجرد گفت: تحریم‌های اتحادیه اروپا اثری بر قدرت سپاه ندارد.

به گزارش بازتاب بروجرد، حجت الاسلام والمسلمین سید علی حسینی با تاکید بر صرفه جویی در زمستان اظهارداشت: همه باید کمک کنیم تا از فصل سرما عبور کنیم و بحران گاز در کشور رفع شود و نباید در مصرف گاز و انرژی اسراف کرد.

وی با اشاره به رزمایش نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس گفت: در این رزمایش، قدرت بزرگ نظامی کشورمان را به نمایش گذاشتند که این رزمایش یک قوت قلب برای دوستان انقلاب و هراس و عصبانیت برای دشمنان است.

امام جمعه بروجرد با بیان این که سپاه یک نیروی نظامی قوی است، افزود: در واقع، رژیم اسرائیل و آل سعودی که مردم بی گناه را به خاک خون می کشند تروریست هستند و سپاه مدافع مظلومان بوده و تحریم‌های اتحادیه اروپا اثری بر قدرت سپاه ندارد.

حجت الاسلام حسینی تصریح کرد: دشمنان از قدرت جمهوری اسلامی ایران هراسان هستند و مدام در صدد ضربه زدن به انقلاب هستند و هیچگاه موفق نمی‌شوند و شکست نصیبشان می‌شود.

امام جمعه بروجرد عنوان کرد: جاسوس و خائنی که به کشور خیانت کرد و اعدام شد دشمنان را عصبانی کرد زیرا سربازان گمنام امام زمان(عج) این جاسوس را دستگیر کردند.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به این که زنان ایرانی هیچگاه بی حجاب نبودند حتی قبل از اسلام زنان ایرانی حجاب داشتند، بیان کرد: امر به معروف و نهی از منکر نباید فراموش شود که در این راستا، گروه‌های امر به معروف و نهی از منکر در شهر بروجرد راه اندازی خواهد شد و با زبان نرم با کسانی که بی حجابی می‌کنند تذکر لسانی خواهیم داد.

انتهای‌پیام/