راستخانه گفت:2 هزار جلد کتاب در بین کتاب های بروجرد توزیع می شود.

به گزارش بازتاب بروجرد سید سجاد راستخانه در جلسه انجمن کتابخانه‌های بروجرد که در کتابخانه شهید باهنر بروجرد برگزار شد، اظهارداشت: بروجرد همواره در راه تاریخ علم و ادب و فرهنگ، مکانی برای تجلی اسلام ناب بوده و اساتید بزرگی همچون آیت‌الله بروجردی(ره)، شهیدی و آیتی افتخاری بزرگ هستند که این شهرستان دو هزار و ۵۰۰ شهید را تقدیم نموده است.

وی افزود: در چهار دهه گذشته در حوزه سخت افزاری در کتابخانه‌های بروجرد اقدامات خوبی صورت گرفته است‌ و تلاش می‌شود تا با برنامه ریزی بتوان اقدامات موثرتری را برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی انجام داد.

راستخانه با اشاره به اقدام پارلمان اروپا افزود: سپاه پاک ترین نهاد و ضد ترویست است که این اقدام پارلمان اروپا نشات گرفته از عصبانیت دشمن از پیشرفت‌های کشور است چرا که ایران طی این سالها در عرصه‌های علمی، هسته‌ای، پهبادی، سدسازی و موشکی بسیار موفق عمل کرده است.

مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی لرستان با تاکید بر این که باید تلاش کنیم تا گفتمان کتاب و کتابخوانی افزایش داده شود گفت: امروز نیاز بیشتری به فضاهای فرهنگی داریم و با پیگیری‌های صورت گرفته، دو هزار جلد کتاب در اختیار کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/