امام جمعه بروجرد با بیان این که دشمنان ما همیشه تروریست پرور بوده‌اند گفت: اقدام پارلمان اروپا، سبب محبوبیت بیشتر سپاه در بین ملت ها شد.

به گزارش بازتاب بروجرد، حجت الاسلام سید علی حسینی در جمع کارکنان سپاه بروجرد با اشاره به اقدام پارلمان اروپا، اظهار داشت: پارلمان اروپا، سپاه را تروریست معرفی کرده است، این در حالیست که در طول تاریخ تشکیل سپاه و همه گروه‌های جبهه مقاومت، ترور صورت نگرفته است چرا که ترور در شان مسلمان نیست.

وی افزود: ترورو با تروریست‌ها عجین شده است، جمهوری اسلامی که با تلاش امام(ره) تشکیل شد، کار بزرگی بود که نظیری ندارد و این حکومت دینی آرزوی همه آزادمردان بوده است و چون انقلاب بزرگ است، دشمنان زیادی هم داریم.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: با پیروزی انقلاب، عزت و عظمتی به کشور داده شد و دشمنان ما کسانی هستند که همیشه تروریست پرور بوده‌اند و زمانی که کارنامه آنها را می‌بینیم مشاهده می‌شود که خودشان تروریست هستند و افراد بیگناه زیادی را ترور کردند.

حجت الاسلام حسینی بیان کرد: رژیم صهیونیستی جنایت‌های زیادی انجام داده و ترور می‌کنند که هم تروریست هستند و هم تروریست پرور هستند.

وی با بیان این که سپاه در دنیا جایگاه بسیار والایی دارد و ملت های آزاداندیش و مظلوم سپاه را دوست دارند گفت: با این اقدام اروپا، سپاه محبوب تر شد و مورد توجه مردم دنیا قرار گرفت چرا که پاسداران همیشه در صحنه حضور دارند و خدمتگذار مردم می باشند و همه اعلام می‌کنیم و امروز این نهاد را بیشتر دوست داریم.

امام جمعه بروجرد خاطر نشان کرد: سپاه مدافع استقلال و عزت کشور است و دشمنان بدانند ارادت خاصی به سپاه پاسداران داریم و همه ما از سپاه حمایت می‌کنیم و با این اقدام، سپاه محبوب‌تر شده است.

انتهای‌پیام/