امام جمعه بروجرد گفت: تقویت بنیه نظامی کشور دشمن را نگران کرده است.

به گزارش بازتاب بروجرد، حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه بروجرد اظهارداشت: در مناسبت‌های ولادت و یا شهادت ائمه اطهار(ع) اوصاف آن بزگواران بیان شود و در زندگی راه ور روش امامان را به کار ببریم.

امام جمعه بروجرد با تاکید بر رعایت حجاب، تصریح کرد: در یک کشور اسلامی نباید عده‌ای با بی‌حجابی، به دین و اسلام و قانون بی‌احترامی کنند، در همین راستا گروه‌های امر به معروف و نهی از منکر در سطح شهر فعال شده و تذکر لسانی داده می‌شود.

حجت الاسلام حسینی بیان کرد: طبق قانون اگر کسانی کشف حجاب کنند طبق بیانیه دادستان با افراد خاطی برخورد خواهد شد و همه از اجرای قانون حمایت خواهیم کرد.

وی با اشاره به اهانت به قرآن در چند کشور اروپایی گفت: این اقدام دلایلی مختلفی دارد، تقویت بنیه نظامی کشور دستور قرآن است و دشمن از این موضوع هراسان است، قرآن به ما می‌گوید در برابر دشمن مقاومت کنید و قرآن می‌فرماید که به کفار اعتماد نکنید و علیه دشمن شعار کوبنده بدهید، شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را از قرآن یاد گرفتیم.

امام جمعه بروجرد خاطر نشان کرد: قرآن همواره تاکید دارد که مراقب دشمن باشید تا جاسوسی نکنند، باید مراقب باشیم با همه این موارد دشمنان با قرآن مخالف هستند و علت دشمنی آنان با ولایت و رهبری این است که رهبری دستور قرآن را پیاده سازی و اجرا می کند.

حجت الاسلام حسینی گفت: قرآن نور خداست و هیچگاه خاموش شدنی نیست هر چه به قرآن بیشتر توهین کنند نور قرآن بیشتر خواهد شد.

وی اظهار داشت: اجتماعات مردم برای محکوم کردن هتاکی به قرآن باعث می‌شود که نور قرآن متجلی شود و توطئه دشمنان خنثی خواهد شد.