امام جمعه بروجرد گفت:خدامحوری و اخلاص امام(ره) سبب شد تا به موفقیت و عظمت برسد.

به گزارش بازتاب بروجرد، حجت الاسلام سید علی حسینی در دیدار با مسئولین بروجرد که به مناسبت دهه فجر برگزار شد اظهارداشت: امام(ره) بعد از معصومین شخصیتی بی نظیر است به طوری که هم فقیه، هم فیلسوف و هم سیاستمدار بود که توانست این انقلاب را رهبری و به پیروزی برساند.

وی افزود: امام(ره) شخصیتی است که ایمان بسیار والایی داشت و در مسیر پیروزی انقلاب، هیچگاه نترسید که این صفت اولیای خداست، در واقع این عظمت در اثر بندگی خدا حاصل می‌شود.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: خدامحوری و اخلاص امام(ره) سبب شد تا به موفقیت و عظمت برسد و اگر همه کارها خدایی باشد و در مسیر الهی حرکت کنیم موفق هستیم.

حجت الاسلام حسینی خاطر نشان کرد: امروز نَفس الهی رهبری است که انقلاب را حفظ می‌کند و مدیران باید امانتدار خون شهدا باشند چرا که اگر یک گام در خلاف اهداف شهدا بردارند، فردای قیامت باید پاسخگو باشند.

وی با اشاره به خدمت به مردم و تلاش جهادی برای رفع مشکلات، اظهار داشت: در شهرستان بروجرد قرارگاه حمایت از تولید راه اندازی شده که تاکنون ۶۶۱ نفر مشغول به کار شده و مدیری توانمند است که بتواند از حداقل امکانات بهترین استفاده را نماید.

انتهای‌پیام/