امام جمعه بروجرد گفت:ایران اسلامی همیشه موفق و پیروز است و در راهپیمایی 22 بهمن، اقتدار خود را به دنیا نشان می دهد.

به گزارش بازتاب بروجرد، حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه بروجرد اظهارداشت: ایران اسلامی با همت و تلاش جوانان همیشه موفق و پیروز است و این انقلاب الگوی کشورهای دیگر شده است.

وی با اشاره به پیشرفت نظامی و موشکی ایران افزود: اخیرا از پایگاه‌های زیر زمینی عقاب ۴۴ رونمایی شد که این رونمایی بار دیگر راقتدار نظامی ایران را به جهان نشان داد.

امام جمعه بروجرد با بیان این که مدیریت انقلابی بسیار کار سختی است گفت: همه مدیران با روحیه جهادی و انقلابی تلاش کنند چرا که برای پیروزی و استمرار انقلاب خون های زیادی ریخته شده است.

حجت الاسلام حسینی به مشکلات نساجی بروجرد اشاره کرد و افزود: نساجی یکی از واحدهای تولیدی بزرگ این شهرستان است که نباید حقوق کارگران به تاخیر بیفتد و نباید تولید در این واحد متوقف شود و باید برای رفع مشکلات با فرماندار صحبت شود.

وی جشن تکلیف دختران در حضور رهبر را بی نظیر در دنیا برشمرد و گفت: در جهان تاکنون هیچ رهبری اینگونه با دانش آموزان ارتباط معنوی نداشته است که مانند پدری دلسوز در کنار دانش آموزانی که به سن تکلیف رسیده بودند حضور یافت.

امام جمعه بروجرد با اشاره به دشمنی دشمنان برای ناامن کردن کشور اظهارداشت: عده ای جوانان را برای اغتشاش در کشور تحریک می کنند لذا لازم است که جوانان برای آگاهی بیشتر، کتاب هایی در مورد جنایتها و خیانت های پهلوی مطالعه کنند.

حجت الاسلام حسینی حجاب را یک امر ضروری و واجب برشمرد و افزود: کشف حجاب در واقع مخالفت با دین خداست و باید حجاب رعایت شود.