امام جمعه بروجرد با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، سیلی محکمی بر صورت دشمنان زد، گفت: امروز همه ملت ایران به صحنه آمدند که نشان‌دهنده علاقه مردم به انقلاب و آرمان‌های آن است.

به گزارش بازتاب بروجرد، حجت‌الاسلام سید علی حسینی در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهارداشت: ملت ایران به رهبری امام(ره) غاصبان متجاوز را در سال ۵۷ از کشور بیرون کردند و علیرغم همه توطئه‌ها و دشمنی دشمنان طی این سال‌ها، اما دشمن در همه فتنه‌ها شکست خورده و نتوانستند ملت را از انقلاب جدا کنند.

وی با اشاره به اینکه دشمن چشم دیدن ایران قوی را ندارد، افزود: ایران اسلامی به برکت پیروزی انقلاب پیشرفت‌های فروانی در زمینه‌های گوناگون داشته و امروز قدرت جمهوری اسلامی ایران خصوصا در بحث موشکی بسیار بی‌نظیر است.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: امروز قدرت نظامی ایران تا جایی پیشرفت داشته که دشمنان به خوبی می‌دانند اگر دست از پا خطا کنند، با خاک یکسان می‌شوند و جواب دندان شکنی به آن‌ها داده می‌شود.

حجت‌الاسلام حسینی گفت: پیشرفت در عرصه‌های مختلف به همت جوانان و نخبه‌های این سرزمین است که توانسته‌اند در عرصه‌های علمی، فناوری، پزشکی، هسته‌ای و سایر عرصه‌ها بدرخشند.

وی با بیان اینکه جبهه‌مقاومت روز به روز در حال گسترش است، بیان کرد: دشمن از اتحاد و انسجام محورمقاومت بسیار هراسان است و همه ملت‌های آزادی‌خواه، یک‌صدا در برابر نظام سلطه ایستاده‌اند.

امام جمعه بروجرد با اشاره به دشمنی دشمنان با سپاه پاسداران، خاطرنشان کرد: سپاه بازوی توانمند انقلاب است و همه توطئه‌های دشمنان با درایت رهبری و حضور نیروهای مسلح و پشتیبانی مردم خنثی می‌شود و باید قدر مردم را بدانیم و در جهت حل مشکلات بیشتر توجه شود.

حجت‌الاسلام حسینی خاطرنشان کرد: امروز همه ملت ایران به صحنه آمدند که نشان‌دهنده علاقه مردم به انقلاب و آرمان‌های انقلاب است و امروز حضور مردم سیلی محکمی بر صورت دشمنان زد.

انتهای پیام/