حسینی پور با بیان این که ایستادگی ملت ایران، الگویی نجات بخش برای کشوها شده است گفت: تلاش دشمن، کمرنگ کردن اعتقادات است.

به گزارش بازتاب بروجرد، سید ناصر حسینی پور در مراسم روز پاسدار که در سینما فلسطین بروجرد برگزار شد اظهارداشت: رزمندگان با شجاعت در مقابل دشمن کوتاه نیامدند و سالها با ایستادگی دشمن را با شکست روبرو کردند و شهدا جان خود را تقدیم کردند تا امروز همه ما در آرامش و امنیت زندگی کنیم.

وی با اشاره به تفکر حسینی امام(ره) افزود: در دوران دفاع مقدس رزمندگان در مکتب امام(ره) مطالبی آموختند که توانستند در برابر زیاده خواهی دشمن بایستند و ملت ایران نشان داند که ملت امام حسین(ع) هستند و با تاسی از فرهنگ عاشورا در هشت سال دفاع مقدس به پیروزی رسیدند.

نویسنده کتاب” پایی که جاماند” تصریح کرد: رزمندگان در دوران دفاع مقدس با دشمنی جنگیدند که سعی داشت تا با تحریم بتواند ملت ایران را تسلیم کند ولی رزمندگان و مردم با اراده ایران محکم ایستادند و تحریم‌های دشمن را بی‌اثر کردند و امروز می‌بینیم به برکت خون شهدا و پیروزی انقلاب، انقلاب اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف پیشرفت‌های زیادی داشته است.

حسینی پور خاطر نشان کرد: جوانان این مرز و بوم در دوران دفاع مقدس با روحی بلند و اراده قوی به میدان نبرد با دشمن آمندند و تا آخرین نفس در برابر دشمن ایستادند و همین رزمندگان در مسیر ولایت حرکت کردند.

وی بیان کرد: رزمندگان اسلام که در مکتب امام(ره) پرورش یافتند مردانه و دلاورانه با دشمن جنگیدند و فرمانده‌ای به نام شهید حاج قاسم سلیمانی توانست در دل دشمن رعب و وحشت ایجاد کند که به عنوان سرباز وطن ریشه داعش را خشکاند.

نویسنده کتاب”پایی که جاماند” با اشاره به الگوگیری کشورهای آزادیخواه از انقلاب اسلامی ایران گفت: امروز ایستادگی ملت ایران الگویی نجات بخش برای بسیاری از کشوها شده است.

حسینی پور با بیان این که دشمن به دنبال کمرنگ کردن اعتقادات است، بیان کرد: دشمنان می کوشند تا دین و اعتقادات را به حاشیه ببرند.

انتهای‌پیام/