امام جمعه بروجرد گفت:پاسداران انقلاب اسلامی با تاسی از امام حسین(ع) در دفاع از ارزشها تلاش می کنند.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه بروجرد با اشاره به سالروز ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار اظهارداشت: امام حسین(ع) نجات بخش بشریت است که پاسداران انقلاب اسلامی ایران با تاسی از امام سوم شیعیان در این مسیر حرکت می کنند.

وی افزود: سپاه پاسداران همیشه یاریگر مظلومان بوده است و این دشمنان را نگران کرده از همین رو سپاه خاری در چشم دشمنان است و چندی پیش با تروریستی خواندن سپاه، سعی در پیشبرد اهداف خود را داشتند در حالی که سپاه در خط مقدم مبارزه با تروریست است.

امام جمعه بروجرد با اشاره به روز حمایت از حقوق مصرف کننده، تصریح کرد: رئیس جمهور و دولت تلاش جهادی دارند و لازم است همه مدیران مانند آیت اله رئیسی تلاش کنند تا تورم کاهش یابد و با نظارت و بارزسی، بازار کنترل و رصد شود.

حجت الاسلام حسینی بیان کرد: طی این سالها ملت ایران در عرصه های مختلفی از جمله نظامی و علمی پیشرفت داشته و نباید اجازه داد مشکلات اقتصادی مانع نمایان شدن سایر پیشرفتها شود.

وی با اشاره به هشتم اسفند سالروز تاسیس امور تربیتی خاطر نشان کرد: هدف از تاسیس این نهاد، ترویج و گسترش ارزشهای انقلاب و تربیت اسلامی است و لازم است که به مسائل دینی و اخلاقی بیشتر توجه شود.

امام جمعه بروجرد ایران را در عرصه نظامی بسیار موفق برشمرد و گفت: امروز ایران در عرصه موشکی بسیار موفق است و اگر دشمن دست از پا خطا کند با خاک یکسان می شود.