رئیس شورای شهر بروجرد گفت: همزمان با فرارسیدن ایام بهار، اِلمان‌های نوروز در میادین بروجرد نصب می‌شود.

محمد پاپی‌نژاد در گفتگو با خبرنگار بازتاب بروجرد، اظهارداشت: امسال شهرداری مانند سال‌های قبل برای پذیرایی و استقبال از بهار برنامه‌ریزی‌هایی را انجام داده که با ساماندهی ورودی‌ها و سایر اقدامات لازم در سطح شهر، به استقبال مهمانان نوروزی و بهار می‌رویم.

وی افزود: در همین راستا ساماندهی ورودی‌های شهر، بهسازی نمازخانه و سرویس‌های بهداشتی در ورودی‌های شهر انجام می‌شود و خدمات مختلفی در این مدت ارائه می‌گردد.

رئیس شورای شهر بروجرد تصریح کرد: همچنین اِلمان سفره‌های هفت‌سین در میادین و سطح شهر چیده می‌شود تا حال و هوای بهاری را نشان دهد و علاوه بر این اقدام نیز رنگ‌آمیزی در برخی از قسمت‌های شهر انجام خواهد شد.

پاپی‌نژاد بیان کرد: با توجه به اینکه یکی از جاذبه‌های گردشگری در بروجرد، تپه‌چغا است، سال‌های قبل ظرفیت لازم برای تردد مسافران و خودروها اندک بود و با قدام خوب جاده سلامت این بخش گسترش یافته و مسافران نوروزی می‌توانند از این جاذبه لذت ببرند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در صورت وضعیت خوب هوا تلاش می‌شود تا جاده باغ رضوان با همکاری اداره راه آسفالت شود و هر جایی از شهر که نیاز به لکه‌گیری باشد تا قبل از نوروز انجام می‌شود.

انتهای‌پیام/