امام جمعه بروجرد گفت: موضوع مسمومیت دانش آموزان، توطئه دشمن است.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه بروجرد با اشاره به ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان اظهارداشت: در هر کشوری جوانان موتور محرکه محسوب می شوند که باید برای رفع مشکلات جوانان اقدام کرد البته رعایت حرمت بزرگترها از سوی جوانان نیز لازم و ضروری است.

وی با تاکید بر این که مدیران ضعیف باید کنار بروند افزود: می طلبد رئیس جمهور وزراء، استانداران و فرمانداران و همچنین مدیران را به کار جهادی دعوت کند و در این عرصه باید مدیران دلسوز وارد میدان شوند و باید از کارشناسان اقتصادی کمک گرفته شود تا مشکلات برطرف گردد.

امام جمعه بروجرد با اشاره به موضوع مسمومیت دانش آموزان، تصریح کرد: کاملا مشخص است که مسمومیت سریالی دانش آموزان کار دشمن و معاندان است، با توجه به این که پیروزی انقلاب اسلامی ایران عرصه را برای حضور بانوان و پیشرفت های علمی باز کرد لذا دشمن تلاش دارد تا اینگونه خشم خود را نشان دهد که این موضوع در دست بررسی است.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به روز نیکوکاری گفت: از ابتدای تاسیس کمیته امداد تاکنون، این نهاد خدمات گسترده ای را به نیازمندان ارائه داده است و افرادی که تمکن مالی دارند کمک نمایند تا این کمک ها به دست افراد نیازمند واقعی برسد.

وی نیمه شعبان را یکی از اعیاد بزرگ برشمرد و افزود: باید تلاش کرد تا مراسم جشن نیمه شعبان به خوبی برگزار شود و افراد شرکت کننده با اهل بیت(ع) بیشتر آشنا شوند و می توانند از این فرصت برای بصیرت افزایی استفاده نمایند.

خطیب جمعه بروجرد فعال بودن کانون های فرهنگی و هنری مساجد را بسیار مهم دانست و خاطر نشان کرد: باید برنامه ریزی کرد تا جوانان جذب مساجد شوند و از برنامه های مختلف آن بهره ببرند که در این راستا امامان جماعت نقش مهمی در بصیرت افزایی دارند.