امام جمعه بروجرد گفت: مسمومیت دانش آموزان نشان دهنده خباثت دشمن است.

به گزارش بازتاب بروجرد، حجت الاسلام سید علی حسینی امام جمعه بروجرد در خطبه های این هفته نماز جمعه بروجرد اظهارداشت: طی هفته های اخیر تعدادی از دانش آموزان دچار مسمومیت شدند که این اقدام نشان دهنده خبیث بودن دشمن است و رهبری تاکید کردند که با عوامل و مسببان این ماجرا برخورد و به اشد مجازات برسند.

وی افزود: طی این سالها دشمنان جنایت های زیادی از جمله ترور ۱۷ هزار ایرانی و هتک حرمت و امروز مسمومیت دانش آموزان، اما بدانند با این توطئه ها راه به جایی نمی برند و طبق وعده الهی پیروزی با امت اسلامی است.

امام جمعه بروجرد با بیان این که زوال آمریکا و اسرائیل تسریع یافته است، تصریح کرد: اسرائیل باید نابود شود و به زودی شاهد فروپاشی این رژیم خواهیم بود.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به ۲۰ اسفند روز راهیان نور بیان کرد: مناطق عملیاتی، مناطقی است که رزمندگان اسلام در این مناطق در برابر دشمن به نبرد پرداخته و این مکان بسیار مقدس است که علاوه بر این که سبب تقویت روحیه ایثار و شهادت می شود، نسل جوان را با مناطق عملیاتی آشنا می کند.

وی با اشاره به روز شهدا، خاطر نشان کرد: شهدا برای دفاع از ارزشها و وطن جان خود را تقدیم کردند و همه ما باید از شهدا الگو بگیریم و امام خمینی(ره) به احترام خانواده شهدا که به اسلام عظمت و آبرو دادند و به خاطر حفظ ارزش های خانواده شهدا بنیاد شهید تاسیس شد و از اخلاص شهدا درس بگیریم و دشمن درسی از شهدا و رزمندگان گرفته که جرات تعرض ندارد.

امام جمعه بروجرد با اشاره به سالروز انفجار در نماز جمعه تهران گفت: منافقین کور دل خیال می کردند که با انفجار در نماز جمعه مردم را از حضور باز دارد ولی هفته بعد نماز جمعه باشکوه تر برگزار شد.

خطیب جمعه بروجرد با اشاره به هفته منابع طبیعی عنوان کرد: سعی کنیم درختان مثمر و درختان مفید کاشته باشد و هر ایرانی باید سه نهال بکارد تا فضای سبز بیشتری داشته باشیم.

انتهای پیام/