فرمانده سپاه ناحیه بروجرد گفت: همزمان با روز بزرگداشت شهدا، کنگره 1500 شهید بروجرد برگزار می‌شود.

سرهنگ احمد حسنوند در گفتگو با خبرنگار بازتاب بروجرد، اظهارداشت: با توجه به اینکه کنگره ملی ۶۵۴۴ شهید استان لرستان سال آینده برگزار می‌شود، قرار شد که کنگره شهدای شهرستانی در شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر برگزار شود که در این راستا روز دوشنبه کنگره هزار و ۵۰۰ شهید بروجرد برگزار می‌گردد.

وی افزود: این کنگره در روز ۲۲ اسفند همزمان با روز بزرگداشت شهدا در مصلی نماز جمعه با حضور مردم ولایتمدار و شهیدپرور بروجرد راس ساعت ۱۰ صبح برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه بروجرد تصریح کرد: شهرستان بروجرد هزار و ۵۰۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی ایران نموده است که در بین شهدای این خطه، شهدای شاخصی از جمله ۶۸ شهید کودک دانش‌آموز، شهید بروجردی، شهدای امنیت، شهدای سلامت و دفاع مقدس وجود دارد که تلاش می‌شود این کنگره به بهترین شکل برگزار گردد.

حسنوند بیان کرد: در کنار برگزاری این کنگره، نمایشگاهی از دستاوردهای انقلاب و نمایشگاه عکس شهدا برگزار می‌شود و علاوه بر این نیز، پَک‌های فرهنگی تهیه شده که در بین مردم توزیع خواهد شد.

وی گفت: امنیت و سربلندی امروز ایران اسلامی مرهون خون پاک شهدایی است که برای دفاع از ارزش‌ها، جان خود را تقدیم کردند و امروز همه ما وظیفه داریم راه شهدا را ادامه دهیم.

انتهای‌پیام/