مدیر جهاد کشاورزی بروجرد گفت: 249 تن کالای اساسی به مناسبت نوروز و ماه رمضان در بروجرد توزیع می‌شود.

جواد گودرزی در گفتگو با خبرنگار بازتاب بروجرد، اظهارداشت: تامین و توزیع کالاهای اساسی در دستور کار قرار دارد که شهروندان به راحتی بتوانند اقلام اساسی و مورد نیاز را به راحتی تهیه نمایند.

وی افزود: در همین راستا ۱۰۱ تن گوشت قرمز و ۱۴۸ تن برنج تهیه شده که درحال توزیع است. قیمت گوشت سردست ۱۵۰ هزار تومان، ران ۱۵۵هزار تومان وقلوه گاو ۱۳۰هزارتومان در نظر گرفته شده است.

مدیر جهاد کشاورزی بروجرد گفت: همچنین قیمت هر کیلو برنج تایلندی ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان و برنج هندی ۳۵ هزار تومان می‌باشد که در فروشگاه‌ها در حال عرضه است.

گودرزی با اشاره به نمایشگاه عرضه مستقیم کالای اساسی، عنوان کرد: اقلام نمایشگاه ۱۰تا ۱۵ درصد زیر قیمت بازار درچند نقطه شهر عرضه می‌شود.

وی بیان کرد: برای توزیع میوه شب عید مکان‌هایی در نظر گرفته شده از جمله بازارچه شهید سردار محمد بروجردی، سه راه طالقانی اداره تعاونی روستایی، انبار تعاونی قلعه حاتم و مکان‌هایی که شهرداری دراختیار جهاد قرار دهد.

مدیر جهاد کشاورزی بروجرد خاطرنشان کرد: در حال حاضر کمبود کالای اساسی در بازار وجود ندارد و اقلام اساسی و سایر کالاهای ماه‌رمضان و نوروز در بازار به وفور وجود دارد.

انتهای پیام/