مسئول دفتر نظارت ویژه سپاه پاسداران با بیان اینکه اجتماع عظیم اربعین به برکت خون شهداست، گفت: همه شهدا در مسیر احیای ارزش‌های اسلامی گام برداشتند و ما نیز در این مسیر باید حرکت کنیم.

به گزارش بازتاب بروجرد، سردار حسین‌رضا صادقی ظهر امروز در کنگره هزار و ۵۰۰ شهید شهرستان بروجرد که در مصلی نماز جمعه برگزار شد، اظهارداشت: شهید بروجردی یکی از فرماندهان شجاع و مقتدر در دوران دفاع مقدس بود که این شهید بزرگوار الگویی برای همه مسئولان است.

وی افزود: رزمندگان اسلام با تاسی از امام حسین(ع) برای دفاع از ارزش‌ها و اسلام قیام کردند و صحنه‌هایی از واقعه کربلا را در جبهه‌های حق علیه باطل می‌شد مشاهده کرد و خون پاک شهدا و فداکاری و جانثاری آن‌ها سبب شد تا امروز ایران در اوج اقتدار قرار گیرد.

مسئول دفتر نظارت ویژه کل سپاه پاسداران با بیان اینکه حرکت در مسیر شهدا، سبب افزایش معرفت می‌شود، تصریح کرد: خون پاک و مطهر شهدا سبب آزادی راه کربلا شد و به برکت خون شهدا امروز شاهد بزرگترین اجتماع میلیونی در مراسم اربعین هستیم.

سردار صادقی تربیت انسان‌هایی مانند شهدا را یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران برشمرد و گفت: شهدا برای پایداری ارزش‌های انقلاب و اسلام جان خود را تقدیم کردند لذا همه شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند.

وی بیان کرد: حرکت در مسیر شهدا در واقع مانند نوری است که راه سعادت را به انسان نشان می‌دهد و شهادت یکی از بزرگترین افتخارات برای ماست چرا که ما ملت امام حسینیم و شهادت از آرزوهای انبیاء الهی بوده است.

مسئول دفتر نظارت ویژه کل سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: دشمن شکنی در وجود ملت امام حسین(ع) وجود دارد و تا آخرین نفس و آخرین قطره از خونمان در همین مکتب حرکت می‌کنیم.

سردار صادقی با اشاره به تلاش دشمن برای کمرنگ کردن باورها و اعتقادات گفت: دشمن در این سال‌ها توهین‌هایی داشته و اقداماتی را انجام دادند ولی نتوانستند عشق به امام حسین(ع) را در قلوب ملت مسلمان کمرنگ کنند و روز به روز می‌بینیم که عشق به شهادت در دل‌ها شعله‌ورتر می‌شود.

وی امر به معروف و نهی از منکر را ادامه راه شهدا برشمرد و افزود: شهدای انقلاب اسلامی ایران همان کاری را کردند که شهدای پا در رکاب ائمه اطهار(ع) انجام دادند و در واقع همه شهدا در مسیر احیای ارزش‌های اسلامی گام برداشتند.

مسئول دفتر نظارت ویژه کل سپاه پاسداران عنوان کرد: امروز دشمن بر مسئله حجاب و عفاف تمرکز کرده ولی با این اقدامات راه به جایی نمی‌برند و توطئه‌های آنان خنثی می‌شود.

سردار صادقی تصریح کرد: شهدا همیشه در مسیر ولایت حرکت می‌کردند و دیگران را نیز به حرکت در این مسیر سفارش کردند. شهدا با تبعیت از ولایت توانستند به پیروزی برسند و در این راه جان خود را تقدیم نمایند.

وی اظهارداشت: به برکت خون شهدا امروز قدرت نظامی ایران در منطقه و جهان حرف اول را می‌زند و حرکت در مسیر خدا منتهی به پیروزی می‌شود.

انتهای‌پیام/