امام جمعه بروجرد گفت: ارتباط ایران و عربستان سبب افول آمریکا و حل شدن مشکلات یمن می شود.

به گزارش سبازتاب بروجرد، حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه بروجرد اظهارداشت: آمریکا جنایت های زیادی را انجام داده به طوری که در برخی از کشورها دست به کشتار مردم بیگناه زده تا به منافع خود برسد و امروز عصبانیت آمریکا به دلیل این است که ایران جلوی آنها را برای دخالت در خاورمیانه گرفته است.

وی با اشاره به خدمات دولت سیزدهم، افزود: طی این مدت دولت خدمات بسیار گسترده ای را در بخش های مختلف ارائه داده است از جمله احیای واحدهای تولیدی، اجرای پروژه های عمرانی، آبرسانی و سایر اقدامات فرهنگی مانند جمعیت جوانی، همچنین در حوزه سیاست خارجی نیز اقداماتی انجام داده که ارتباط ایران و عربستان سبب افول آمریکا و حل شدن مشکلات یمن می شود.

امام جمعه بروجرد با تاکید بر انتخاب مدیران توانمند، تصریح کرد: نباید استاندار اجازه دهد که عزل و نصب مدیران سلیقه ای شود بلکه باید مدیران جهادی، توانمند و بومی مشغول به کار شوند تا بتوانند موثر واقع شوند.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به فرا رسیدن ماه رمضان گفت: در ماه رمضان درهای رحمت و برکت گسترده می شود و این ماه فرصتی برای روزه داران و مومنان است که بتوانند از لحظه های این ماه بهره ببرند.

انتهای پیام/