امام جمعه بروجرد گفت:رشد تولید در گرو این است که از تولیدکننده حمایت شود.

به گزارش بازتاب بروجرد، حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه بروجرد با اشاره به شعار سال اظهارداشت: می طلبد که همه برای تحقق شعار سال کمک نمایند که رشد تولید در گرو این است که از تولیدکننده حمایت شود و مردم هم با مصرف کالای داخلی می‌توانند نقش خود را در تحقق شعار سال ایفا نمایند.

وی افزود: در همین راستا هر جا وزیر ضعیف و مدیران ضعیفی وجود دارد باید جابجا شوند تا افراد توانمند به کار گرفته شوند و بتوانند اقدامات لازم را انجام دهند.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: در بروجرد قرارگاه حمایت از تولید بیش از یک سال است که تشکیل شده که مهمترین اقدامات در جهت تسهیل صدور مجوز کسب و کار و حمایت از تولیدکننده است البته در بحث صدور مجوز کسب و کار راضی نیستیم چرا که برخی مدیران امروز و فردا می‌کنند اما در مجموع تعداد زیادی مجوز صادر شده است.

حجت الاسلام حسینی بیان کرد: اقدام دیگر در این قرارگاه، حمایت از تولیدکننده بود و اعلام می کنیم هر کسی بیکار است مراجعه کند تا مشغول به کار شود به طوری که از ابتدای تشکیل این قرارگاه تاکنون ۸۰۰ کارگر مشغول به کار شدند و تلاش می شود تا با این اقدامات، بیکاری ریشه کن شود.

وی با اشاره به رعایت حرمت ماه رمضان افزود: مدیر متدین کسی است که کارگران را دعوت به روزه گرفتن نماید اما اگر مدیری در برابر روزه خواری سکوت کند، گناه بزرگی است، همچنین افرادی که به هر دلیل نمی‌توانند روزه بگیرند تظاهر به روزه خواری نکنند و همه رستورانها رعایت کنند.

امام جمعه بروجرد با اشاره به این که دهم فروردین سالروز رحلت مرجع بزرگ جهان تشیع آیت اله بروجردی(ره) است گفت: ایشان حوزه علمیه قم را پرورش داد وشاگردان بزرگی را تربیت کرد و در وحدت جهان اسلام کارهای بزرگی را انجام داد.