نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: الحاق جهان‌آباد به شهر بروجرد، تصویب شده است.

عباس گودرزی در گفتگو با خبرنگار بازتاب بروجرد، اظهارداشت: موضوع الحاق جهان‌آباد به بروجرد حدود ۱۵ سال پیش بدون مصوبه رسمی وزارت کشور اعلام گردید و شهرداری دفتری را در آنجا مستقر کرد که با توجه به اینکه فرآیندهای قانونی این موضوع طی نشده بود، شورای شهر و شهرداری بروجرد بنا بر ترک خدمات‌رسانی در این منطقه را داشتند اما با پیگیری‌های صورت گرفته، مقرر شد شهرداری خدمات‌رسانی را تعطیل نکند و از طرف دیگر موضوع الحاق قویا مورد پیگیری قرار گیرد.

وی افزود: موضوع در مراجع ذی‌صلاح به صورت مستمر مورد پیگیری قرار گرفت. در مجلس دهم این مسئله با مساعدت وزارت کشور، همکاری استانداری، فرمانداری و سایر مسئولان و همچنین با همکاری اهالی جهان‌آباد، تمام موارد کارشناسی انجام شد و پرونده جهت طرح در کمیسیون تخصصی دولت تکمیل شد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با پیگیری‌های مستمر بعدی در نهایت پیرو مصوبه هیات وزیران در اسفند سال ۱۴۰۱ الحاق جهان‌آباد به بروجرد به تصویب رسید.

گودرزی با تاکید بر خدمت‌رسانی به مردم، بیان کرد: برهمین اساس خدمت‌رسانی به اهالی این منطقه با همکاری شورا و شهرداری بروجرد در دستور کار قرار دارد و خدماتی کامل‌تر از گذشته در شان مردم شهرک شهید کشوری به عنوان‌ قسمتی از شهر بروجرد ارائه خواهد شد.

انتهای پیام/