امام جمعه بروجرد گفت: جبهه مقاومت قصد دارد آمریکا را از منطقه بیرون کند.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی امام جمعه بروجرد با اشاره به وفات حضرت خدیجه کبری(س) اظهارداشت: ایمان و اخلاص حضرت خدیجه(س) زبانزد بود و این بانوی بزرگ مادر ائمه اطهار(ع) بودند.

وی با اشاره به ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران گفت: در ۱۲ فروردین مردم به ندای امام(ره) لبیک گفتند و جمهوری اسلامی را قبول کردند، در تاریخ بی سابقه است که بیش از ۹۸ درصد مردم به جمهوری اسلامی رای دادند که باید تلاش کنیم از دستاورد بزرگ انقلاب و خون‌بهای شهیدان که جمهوری اسلامی است دفاع کنیم و باید از ارزش‌های اسلامی دفاع کرد.

امام جمعه بروجرد به ۱۳ فروردین روز طبیعت اشاره کرد و افزود: در روز طبیعت نباید به خرافات آلوده شویم که لازم است افراد رعایت کنند که هم به طبیعت ضربه نزنند و در این روز روزه خواری نکنند که تظاهر به روزه‌خواری گناه بزرگی است.

حجت الاسلام حسینی با بیان این که در روز ولادت امام حسن(ع) تعدادی از نانوایی‌ها نان رایگان به نیت امام حسن(ع) در بین مردم توزیع می‌کنند گفت: باید تلاش کرد تا در سخاوت و بخشش و کرامت مانند امام حسن(ع) عمل کنیم.

وی با اشاره به تکریم خیرین بیان کرد: خیرین باید احترام شوند، برخی پول دارند ولی توفیق کمک کردن ندارند و این خوب نیست و برخی هم خودشان از مال و ثروت استفاده می‌کنند و هم به دیگران کمک می‌کنند.

خطیب جمعه بروجرد با تاکید بر این که مردم منطقه مصمم هستند تا آمریکا را از منطقه بیرون کنند گفت: جبهه مقاومت قصد دارد آمریکا را از منطقه بیرون کند.

حجت الاسلام حسینی روزه خواری را گناهی بزرگ برشمرد و افزود: کسانی که نمی‌توانند روزه بگیرند اشکالی ندارد ولی حق ندارند در انظار عمومی روزه‌خواری کنند که گناه بزرگی است البته نباید در مقابل روزه‌خواری سکوت کرد چرا که روزه‌خواری در انظار عمومی جرم است.

انتهای پیام/