امام جمعه بروجرد گفت:پیشرفت‌های ایران در عرصه هسته ای، دشمن را عصبانی کرده است.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه بروجرد با اشاره به مبارزه با بدحجابی و بی حجابی، اظهارداشت: دشمنان به دنبال ترویج بدحجابی و بی حجابی در جامعه هستند که در راستای مبارزه با بی حجابی، طرحی اماده شده که اگر مصوبات آن اجرایی شود، بی حجاب نخواهیم داشت.
وی با اشاره به ۲۰ فروردین سالروز ملی فناوری هسته ای، افزود: دانشمندان پرتلاش این سرزمین پس از سالها تلاش و کوشش به فناوری هسته ای دست یافتند که این اقدام و پیشرفت ایران، دنیا را متحیر کرد.
امام جمعه بروجرد تصریح کرد: علیرغم همه توطئه ها و تحریم هایی که از سوی دشمنان اعمال شد اما شاهد اقتدار و پیشرفت ایران هستیم و این پیشرفتها، دشمنان را عصبانی کرده است.
حجت الاسلام حسینی بیان کرد: شهادت دو مستشار ایران در سوریه، سند دیگری از جنایت آمریکا است و قطعا پاسخ سختی به آنها داده می شود، امروز اسرائیل در مسیر زوال قرار گرفته و در محاصره موشکهای جبهه مقاومت قرار دارند که به زودی نابود می شوند.
امام جمعه بروجرد با بیان این که یکی از علتهای اصلی تورم، دلار است گفت: ضروری است تا دلار از معاملات حذف شود و کشورهای زیادی دلار را از معاملات خود حذف کرده و می طلبد که این کار در کشور اجرایی شود که با این کار تحریم ها بی اثر می شوند.
وی با تاکید بر مانوس کردن کودکان با قرآن، بیان کرد: خانواده باید نسبت به قرآن آموزی فرزندان خود توجه ویژه ای داشته باشند تا آنها به نور قرآن منور شوند.
انتهای پیام/