امام جمعه بروجرد گفت: آمریکا و اسرائیل دشمن اسلام هستند .

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام والمسلمین سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه بروجرد اظهارداشت: امام خمینی(ره) اولین شخصیتی بودند که علیه آمریکا و اسرائیل موضع گرفت و در برابر آنها ایستاد، امام خمینی(ره) با این اقدام به دنیا اعلام کرد که آمریکا و اسرائیل دشمن اسلام هستند و از همان زمان تاکنون ملتهای زیادی در برابر نظام سلطه ایستاده است.

وی افزود: پس از رحلت امام(ره)، مقام معظم رهبری همان راه را ادامه داده و با تمام قدرت در مقابل آمریکا و اسرائیل ایستادند و شکل گیری جبهه مقاومت سبب شده تا شیاطین بزرگ در مسیر نابودی قرار گیرند.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: روزگاری دشمن می خواست ما را شکست دهد ولی به برکت خون شهدا و ایستادگی ملت ایران و همچنین امامین انقلاب، این انقلاب همچنان در مسیر پیروزی قرار دارد و خود دشمنان رو به افول هستند.

حجت الاسلام حسنیی با اشاره به روز ارتش گفت: منافقین سعی داشتند تا با سر دادن شعارهایی، ایران را تضعیف کنند ولی رهبر کبیر انقلاب، روز ۲۹ فروردین را به نام روز ارتش معرفی کرد.

وی با تاکید بر اجرای طرح مبارزه با بی حجابی، بیان کرد: این طرح باید اجرا شود و مسئولان نباید در اجرای طرح کوتاهی کنند البته لازم است که مردم نیز در راستای اجرای این طرح همکاری لازم را داشته باشند.

امام جمعه بروجرد با اشاره به کنترل بازار افزود: لازم است که مسئولان با برنامه ریزی، بازار را کنترل کنند که نظارت بر بازار ضعیف است به طوری که چند نرخی بودن یک کالا مشاهده می شود.

وی تحقق شعار سال را الزامی برشمرد و گفت: رهبری امسال مهار تورم و رشد تولید را به عنوان شعار سال قرار دادند که نشان از توجه ویژه به این مسئله است و در راستای این اقدامات اگر برخی مدیران ضعیف هستند باید کنار گذاشته شوند و مدیرانی توانمند جایگزین شوند.

انتهای پیام/