فرمانده سپاه بروجرد گفت:کشور ایران از اقتدار و صلابت زیادی برخوردار است.

به گزارش بازتاب بروجرد سرهنگ احمد حسنوند در جلسه شورای اداری بروجرد که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد اظهارداشت: متاسفانه در بازی‌های سیاسی و فضای رسانه‌ای برخی از افتخارات دولتمردان مغفول مانده است، اما باید گفت زمانی که واکسن کرونا نیاز کشور بود و عده‌ای آن را به موضوعات سیاسی گره زدند ولی با روی کار آمدن دولت سیزدهم واکسیناسیون به موقع انجام شد.

وی افزود: دولت سیزدهم در عرصه های دیگر اقدامات بسیار موفقی داشته است به طوری که عضویت ایران در پیمان شانگهای، تنظیم موافقتنامه ۲۰ ساله ایران و روسیه و اقدامات بسیار گستره ای که همه این موارد نشان از عزم و اراده جدی دولت برای خدمت به مردم دارد.

فرمانده سپاه بروجرد با اشاره به توطئه ها و فتنه های دشمن، تصریح کرد: این فتنه ها نشان داد کشور ایران از اقتدار و صلابت زیادی برخوردار است و اتفاقاتی که در پیرامون کشور رخ می دهد نشان از اقتدار ایران است چرا که بسیاری از کشورها متوجه شدند ایران به عنوان ابرقدرت جهانی شناخته شده است.

حسنوند عنوان کرد: رهبری فرمودند اسرائیل ۲۵ سال آینده را نمی‌بیند و می بینیم که امروز این رژیم صهیونیستی  گرفتار جنگ داخلی شده است.

وی با تاکید بر تحقق شعار سال، بیان کرد: امسال همه باید برای تحقق شعار سال که مهار تورم و رشد تولید است کمک نمایند که قطعا با برنامه ریزی، روحیه جهادی و کار جهادی می توان گام های موثری را برای تحقق شعار سال برداشت.

فرمانده سپاه بروجرد با بیان این که اعتبارات بروجرد جوابگو نیست، گفت: اعتبارات شهرستان بروجرد واقعا کم است و مدیران باید دفاع می‌کردند که چرا این بودجه کم است و لازم است بازنگری شود.

حسنوند با اشاره به استفاده از ظرفیتها، اظهارداشت: بروجرد یک قطب صنعتی است که می توان از این ظرفیت به خوبی استفاده کرد در صورتی که می توان طرح جامعی را تهیه کرد، همچنین باید شهرک های صنعتی را تقویت کرد و از سرمایه گذاران حمایت شود، البته یکی از ظرفیت های مهم این شهرستان حوزه گردشگری است که بروجرد در حوزه گردشگری حرف اول را می زند.

وی خاطر نشان کرد: یکی از نیازهای مهم شهرستان بروجرد احداث دومین کشتارگاه است و لازم است که تعداد کشتارگاه ها در این شهر به دو تا افزایش یابد.

فرمانده سپاه بروجرد با تاکید بر ثبات مدیریتی، گفت: لازم است که در بروجرد ثبات مدیریتی باشد و این همه جابجایی، زیبنده مردم بروجرد نیست چرا که می طلبد امنیت مدیریتی حاکم شود.

انتهای پیام/