امام جمعه بروجرد گفت: سپاه، بازوی توانمند ولایت و انقلاب است

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه بروجرد با اشاره به فطریه گفت: در بروجرد زکات فطریه ۶۰ هزار تومان است البته برای کسانی که برنج ایرانی مصرف می کنند ۳۰۰ هزار تومان و کسانی که برنج خارجی مصرف می کنند،۱۵۰ هزار تومان  است.

وی افزود: کسانی که توانایی ندارند روزه های خود را بگیرند باید روزی ۱۲ هزار تومان به فقرا بدهند که باید به طعام برسد و اگر کسی عمدا روزه را افطار کرده باید برای هر روز ۶۰ فقیر را غذا بدهد یا ۶۰ روز برای هر روز روزه بگیرد.

وی با اشاره به دوم اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه گفت: سپاه شجره طیبه که امید همه دین باوران در جهان است، این نهاد مقدس خار چشم دشمنان و بازوی توانمند ولایت و انقلاب است.

امام جمعه بروجرد با اشاره به ابلاغ طرح مبارزه با بی حجابی گفت: انتظار داریم نیروی انتظامی این طرح را با جدیت اجرا نماید و طرح فرهنگی برای کسانی است که کم‌حجاب هستند و مردم به نیروی انتظامی کمک کنند تا بساط بی‌حجابی جمع شود.

حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه آمریکا در جهان ضعیف شده است افزود: بحث دلار زدایی یک ضعف بزرگ برای آمریکا است و پیوستن کشورهای منطقه به ایران نیز نشان دهنده ضعف آمریکا است که در این راستا اروپا از آمریکا به خاطر افول فاصله گرفته و رژیم صهیونیستی در محاصره جبهه مقاومت و در محاصره موشک های جبهه مقاومت است.

وی خاطر نشان کرد: اسرائیل در منطقه شکست خورده و کشورهای منطقه دست رد بر سینه اسرائیل زده اند.

خطیب جمعه بروجرد افزود: مشکلات اقتصادی را به لطف پروردگار پشت سر خواهیم گذاشت و ایران اسلامی در آینده یک ابرقدرت جهانی و پشتیبان مظلومان عالم خواهد است.

انتهای پیام/