امام جمعه بروجرد گفت:مردم نیز با مصرف کالای داخلی از کارگران حمایت کنند.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه بروجرد اظهارداشت: انتظار داریم شورای اسلامی شهر و روستا به فکر آبادانی شهر و روستا باشند البته شورای شهر بروجرد خوب عمل کرده است و شورای اسلامی بروجرد قول داده تا پایان فصل تابستان هیچ کوچه بدون آسفالت در شهر نداشته باشیم.

وی با اشاره به روز کارگر گفت: باید کارگران را حمایت کنیم، کارگران زحمت‌کش قابل احترام هستند و در جامعه کارگری مورد احترام است، همچنین کارفرمایان حق و حقوق کارگران را ضایع نکنند و مردم نیز با مصرف کالای داخلی از کارگران حمایت کنند البته از سوی دیگر تولید کنندگان با تولید کالای استاندار و با کیفیت از حقوق کارگران و اشتغال حمایت کنند.

امام جمعه بروجرد با تاکید بر این که شهید مطهری مشکلات جامعه را رصد می کرد گفت: ایشان در نوشتن کتاب و منبر مشکلات جامعه را مطرح می کرد و در جهاد تبیین باید شهید مطهری الگو باشد.

حجت الاسلام حسینی معلمی را شغل انبیاء برشمرد و افزود: دغدغه و احساس مسئولیت معلم در قبال دانش آموزان بسیار مهم است، امسال قرار است تعداد زیادی معلم استخدام شود که باید دقت شود افراد شایسته استخدام شوند که در این راستا  از وزیر آموزش و پرورش و کسانی که مسئول جذب معلمان هستند تقاضا داریم که افراد شایسته را استخدام کنند..

وی با بیان این که متاسفانه از ابتدا در بحث ترویج بی حجابی کوتاهی شد، اظهارداشت: امروز وظیفه داریم تذکر بدهیم و مسئولان قضایی و انتظامی وظیفه دارند برخورد قانونی را انجام دهند چرا که قانون را باید رعایت کرد و رعایت قانون وظیفه همگانی است.

امام جمعه بروجرد گفت: قانون اختیاری نیست و حجاب یک مسئله قانونی است که باید رعایت شود لذا مسئله حجاب باید با جدیت دنبال شود.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به شهادت آیت اله سلیمانی گفت: وی جز خدمت به مردم چیزی در کارنامه خود ندارد و چون روحانی بود و ملبس به لباس روحانی بود به شهادت رسید و کسانی که این اقدامات را انجام می دهند تحت تاثیرات شیطانی دشمنان هستند.

وی بیان کرد: از رئیس جمهور تقاضا داریم که دستور نظارت ویژه بر بازار بدهند البته دولت کارهای بزرگی انجام داده که اگر مسئله اقتصاد و تورم و گرانی مهار نشود کارهای خوب دولت دیده نخواهد شد.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: آمریکا و اسرائیل رو به افول هستند و بسیاری از دولت‌ها دلار را از معاملات حذف کردند که این نشان دهنده شکست آنان است، همچنین اسرائیل نیز از درون دچار فروپاشی است و امیدواریم که سریعتر شاهد سرنگونی رژیم غاصب صهیونیستی باشیم.