امام جمعه بروجرد گفت: کنگره ملی شهید محمد بروجردی در شهرستان بروجرد برگزار می‌شود.

به گزارش بازتاب بروجرد حجت‌الاسلام سید علی حسینی عصر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی در بروجرد، اظهارداشت: طی چند وقت اخیر شاهد بی‌حجابی بودیم که باید مصوباتی که در این راستا در نظر گرفته شده است به خوبی اجرا شود.

وی افزود: وظیفه مردم و ستاد امر به معروف و نهی از منکر فقط تذکر است ولی برخورد اصلی کار دستگاه قضایی و پلیس بوده البته باید اقدامات فرهنگی هم در این زمینه صورت گیرد.

امام جمعه بروجرد با اشاره به کنگره شهید بروجردی، تصریح کرد: باید برنامه‌ریزی لازم صورت گیرد تا این کنگره به صورت ملی برگزار گردد.

در ادامه مسلم مرادی فرماندار بروجرد گفت: در راستای حجاب و عفاف اقدامات قابل توجهی در دستور کار قرار دارد و افرادی کشف حجاب کرده‌اند البته برخی تعمدا این کار را می‌کنند و برخی هم افراد نادان هستند که اقدام به بی‌حجابی می‌کنند.

وی افزود: در راستای مقابله با بدحجابی در بروجرد تاکنون ۶۴۰ پیامک به افراد بی‌حجاب ارسال شده و ۱۴ واحد صنفی که رعایت حجاب نکردند، پلمب شده است.

فرماندار بروجرد تصریح کرد: ما درگیر جنگ ترکیبی هستیم و نباید جلوی افرادی که هنجارشکنی می‌کنند کوتاه آمد.

مرادی با اشاره به کنگره شهید بروجردی، خاطرنشان کرد: برای برگزاری کنگره شهدا باید برنامه‌ریزی کرد تا این برنامه فرهنگی به بهترین شکل برگزار شود.

انتهای‌پیام/