امام جمعه بروجرد گفت: دشمنان منافق و فاسد ما ضعف‌ها را صدبرابر بیشتر به مردم نشان می‌دهند و بهترین کار برای خنثی کردن تبلیغات دشمن، خدمت به مردم است.

به گزارش بازتاب بروجرد، حجت‌الاسلام سید علی حسینی امروز در رزمایش جهادگران فاطمی ۳ که در ناحیه مقاومت بسیج بروجرد برگزار شد، اظهارداشت: بهترین کار در پیشگاه خدا بعد از عبادت پرودگار، خدمت به بندگان خداست و اگر بخواهیم در طول تاریخ در بین بندگان خدا بهترین‌ها را نشان دهیم، ائمه اطها(ع) هستند.

وی افزود: ائمه و انبیاء برجسته‌ترین خدمت‌گزاران بودند که هم مردم را هدایت کردند و هم راه و رسم زندگی را به انسان‌ها یاد دادند.

امام جمعه بروجرد با تاکید بر اینکه اگر ایمان به خدا نباشد، هیچ عملی به درد نمی‌خورد، گفت: عملی جاودانه است که از اخلاص و ایمان نشات بگیرد و انسان منهای ایمان از انسانیت ساقط است.

حجت‌الاسلام حسینی بیان کرد: امروز دشمنان منافق و فاسد ما ضعف‌ها را صدبرابر بیشتر به مردم نشان می‌دهند و بهترین کار برای خنثی کردن تبلیغات دشمن، خدمت به مردم است.

وی بیان کرد: دولت تلاش‌های بسیار خوبی انجام می‌دهد و خود شخص رئیس جمهور با روحیه جهادی برای خدمت به مردم تلاش می‌کند ولی لازم است که مدیران هم تلاش خود را به کار گیرند و اگر همه با دغدغه تلاش کنند، توطئه‌های دشمن خنثی و مردم امیدوار می‌شوند.

امام جمعه بروجرد خاطرنشان کرد: مردم همیشه مدافع نظام بوده و نشان دادند پایبند به نظام هستند و از سازمان‌هایی که همیشه در جهت خدمت به مردم تلاش می‌کند، سپاه است که با همکاری جهادگران کارهایی انجام می‌دهد و کمر همت برای محرومیت‌زدایی بسته است.

حجت‌الاسلام حسینی گفت: از دولت تقاضا می‌شود تا مدیران قوی انتخاب کند که دغدغه حل مشکلات مردم را داشته باشند.

انتهای پیام/