فرماندار بروجرد گفت: کنگره شهید محمد بروجردی در زادگاهش برگزار می‌شود.

به گزارش بازتاب بروجرد  مسلم مرادی در جلسه شورای فرهنگ عمومی که در فرمانداری بروجرد برگزار شد، اظهارداشت: شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند و همه وظیفه داریم هرآنچه که در توان داریم برای برگزاری یادواره و مراسم شهدا به کار گیریم.

وی افزود: خردادماه سالروز شهادت محمد بروجردی، عملیات بیت‌المقدس و آزادسازی خرمشهر است که برهمین اساس برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته تا کنگره شهید بروجردی در زادگاهش برگزار گردد.

فرماندار بروجرد تصریح کرد: در راستای برگزاری این مراسم نیز، از تعدادی عوامل فیلم غریب در بروجرد تجلیل به عمل می‌آید و این فیلم نیز در روستای شهید بروجردی اکران خواهد شد.

مرادی بیان کرد: اگر کار برای خدا باشد و نیت خدایی داشته باشد، همراه با برکت است و همه تدابیر لازم و برنامه‌ریزی‌ها انجام می‌شود تا مراسم بزرگداشت شهید بروجردی به بهترین شکل برگزار گردد.

در ادامه احسان یاوری رئیس دانشگاه آیت‌الله بروجردی(ره) گفت: همزمان با هفته مقاومت، یادواره شهدای دانشجویی با عنوان رفیق شهیدم برگزار می‌شود.

وی افزود: برای این یادواره با بسیج دانشجویی و دانشگاه هماهنگ شده است، برگزاری چنین مراسمی سبب می‌شود تا جوانان با الگو‌گیری از راه و روش شهدا بتوانند در مسیر سعادت حرکت کنند و در مجموع یادواره‌های شهدا نقش مهمی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارد.

انتهای پیام/