مسئول تعلیم و تربیت سپاه لرستان گفت: تنها راه تقابل در جنگ شناختی، تبیین و روشنگری است.

به گزارش بازتاب بروجرد، حجت الاسلام مصطفی مهدوی در نشست بصیرتی با فرهنگیان که در کانون بسیج بروجرد برگزار شد، اظهارداشت: جنگ شناختی یعنی دشمنان داده‌هایی می‌دهند که آنچه غیر واقعی است را فرد واقعی ببیند و راهکار و تنها راه تقابل در جنگ شناختی، تبیین است و اگر روشنگری نشود، مشکلاتی عدیده‌ای رخ می‌دهد و انسان به بیراهه می رود.
وی با تاکید بر اینکه هر کسی در سر جای خود تکلیف خود را باید انجام دهد تا شاهد جامعه بانشاطی باشیم، افزود: انقلاب اسلامی ایرانی هژمونی قدرت استکبار را به هم ریخته است، همچنین انسانیت در کشورهای غربی از بین رفته است ولی انقلاب اسلامی ایران هویت بخشی کرد ولی عده‌ای سعی دارند دم از آزادی بزنند که انتهایش نابودی است، آزادی که بسیاری از کشورهای غربی را در منجلاب آسیبها و ناهنجاریها گرفتار کرده است.
مسئول تعلیم و تربیت سپاه لرستان تصریح کرد: جنگ شاختی اخلال در ادراکات معرفتی است، به طوری که مبنا در اسلام حرکت به سمت الهی است و مبنا در غرب حرکت به سمت حیوانی زندگی کردن است.
حجت الاسلام مهدوی عنوان کرد: اولین کار عقل، استدلال است که برای شناخت خوب و بد می‌باشد، افراد با عقل با استدلال عاقبت را تشخیص می‌دهند و براساس آن تصمیم می‌گیرند.
وی گفت: بسیاری از مشکلات به دلیل عمل نکردن به دین است در صورتی که عمل به دین می تواند انسان را به سمت سعادت سوق دهد.
لازم به ذکر است که در این مراسم که با حضور ۱۵۰ نفر از فرهنگیان دبیرستان دخترانه برگزار شد، در پایان از تعدادی تقدیر به عمل‌ آمد.


انتهای پیام/