رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بروجرد با بیان اینکه بازسازی 4 پل تخریبی در بروجرد در دستور کار قرار گرفت گفت: برای زیر گذر پادگان مهندسی بروجرد 2 میلیارد و 300 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

به گزارش بازتاب بروجرد، امین گودرزی در جلسه شورای اداری بروجرد اظهار داشت: در سیل امسال خسارت‌هایی به حوزه راهداری و پل‌های روستایی وارد شد که چهار پل در روستاهای بروجرد به صورت کامل تخریب شد.

وی با بیان اینکه پل روستای عباس آباد در دست ساخت است و تاکنون ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد افزود: سه پل دیگر در دستور کار قرار دارند تا بازسازی شوند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بروجرد تصریح کرد: روشنایی و لکه گیری در حوزه بروجرد انجام شده و برای فصل سرما نیز شن و نمک به میزان مورد نیاز خریداری شده است.

وی گفت: برای زیر گذر پادگان مهندسی بروجرد ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده تا این پروژه انجام شود.

عبدالعلی گیوه کی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد نیزاظهار داشت: برای ایجاد شغل جویندگان کار بسته‌های تشویقی در نظر گرفته شده که کارورزی، یارانه دستمزد از جمله این طرح‌ها است.

وی عنوان کرد: در راستای بیمه رایگان افرادی که جذب کار شوند ۱۲ نفر را بیمه کردیم که این اقدام تشویقی برای کارفرمایان است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد بیان کرد: در طرح یارانه دستمزد یک سوم هزینه دستمزد کارگر توسط اداره کار پرداخت می‌شود که در بروجرد با اجرای این طرح ۵۳ نفر منشغول به کار شده‌اند.

وی با اشاره به این که تعاونی‌ها در اقتصاد کشور نقش مهمی دارند گفت: در بروجرد ۳۳۹ تعاونی فعال وجود دارد که تعهدات و وظایف مشخصی دارند و باید تعاونی‌ها نسبت به تعهداتی که می‌دهند پاینبد باشند.

گیوه کی تصریح کرد: امسال ۸۳۰ دادخواست از سوی کارگران به اداره کار صورت گرفته که کارگران برای پیگیری به اداره کار مراجعه کرده‌اند.

انتهای پیام/